Blog

Matic Tomše in Anthony Gardner imenovana MVP lige AFL

July 26, 2017

Čeprav se Sokoli niso uvrstili v finale lige AFL to ne pomeni, da tam ne bodo zastopani. Najboljša posameznika ekipe Ljubljana Silverhawks bosta v Celovcu prejela nagrade za najbolj koristnega igralca – MVP. Vodstvo lige AFL je izbralo najboljše posameznike celotne sezone, ki bodo naziv MVP prejeli na zaključni slovesnosti Austrian Bowl, 29.7. v Celovcu. Velika

Read More…

Sokoli se v polfinalu niso predali

July 25, 2017

Innsbruck, stadion Tivoli: Ekipa Ljubljana Silverhawks se je po začetnem zaostanku vrnila v igro na vsega 4 točke zaostanka, a so aktualni avstrijski prvaki ob koncu vse postavili na svoje mesto in slavili z 45-27. Raiders so se  tako uvrstili v Austian Bowl, za Sokole pa ta poraz pomeni konec sezone in končno osvojeno 3.

Read More…

Sokole v Innsbrucku čaka težka naloga

July 21, 2017

Slovenski državni prvaki Ljubljana Silverhawks se bodo v polfinalu lige AFL pomerili proti aktualnim avstrijskim državnim prvakom Swarco Raider Tirol. V Innsbrucku jih čaka tudi vrhunski ambient. Tirolci na svojem modernem stadionu Tivoli vedno pričarajo edinstveno vzdušje, ki bi si ga želela vsaka ekipa, tudi moštva Prve lige. Stadion, ki je ujet med tirolske Alpe,